Заварний чайник Cecotec ThermoSense 390 Clear 2200 Вт 1.7 л чорний (01512)
Відео 2Фото 10 |
Cecotec ThermoSense 390 Clear |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec ThermoSense 390 Clear 2200 Вт 1.7 л чорний
Електрочайник Cecotec ThermoSense 390 Clear CCTC-01512 (8435484015127) | 1 499 грн. |
Электрочайник Cecotec ThermoSense 390 Clear (01512) | 1 922 грн. |
Cecotec ThermoSense 390 Clear ThermoSense390Clear | 1 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →