Електрочайник Cecotec ThermoSense 270 Steel 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь (01514)
Відео 2Фото 7 |
Cecotec ThermoSense 270 Steel 2020 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec ThermoSense 270 Steel 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →Cecotec Cecotec CCTC-01514 | 999 грн. |
Електрочайник Cecotec ThermoSense 270 Steel CCTC-01514 (8435484015141) | 999 грн. |
Електрочайник Cecotec CCTC-01514 | 999 грн. |
Cecotec ThermoSense 270 Steel CCTC-01514 (8435484015141) | 949 грн. |
Cecotec Електрочайник Cecotec CCTC-01514 | 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →