Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Celebrat
Навушники

Celebrat G12

Фото - Навушники Celebrat G12
Відео 4Фото 3
Celebrat G12
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість91 дБ
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Дата додавання на E-Katalogтравень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celebrat 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celebrat.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Celebrat G12

Усі ціни 9 →

Дротова гарнітура Celebrat G12 з мікрофоном пластикові амбушюри чорна

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
99 грн.

Дротові навушники Celebrat G12 з мікрофоном гарнітура вкладиші для телефону чорні

Маркетплейс: Rozetka.ua  DimLock З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
259 грн.

Навушники-вкладиші Celebrat G12 дротова гарнітура з мікрофоном біла

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
165 грн.

Дротові навушники Celebrat G12 з мікрофоном гарнітура вкладиші для телефону білі

Маркетплейс: Rozetka.ua  DimLock З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Навушники Celebrat g12 White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Your House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
167 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Celebrat G12

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди