ДБЖ Challenger HomePro 2000 2000 ВА
Відео 2Фото 6 |
Challenger HomePro 2000 2000 ВА |
|
У моделі HomePro 2000 струм заряду батареї становить 6 А, а у моделі HomePro 2000-H-12 — струм 12 А
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Challenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Challenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Challenger HomePro 2000 2000 ВА
ИБП Challenger Home Pro 2000 | 15 561 грн. |
ДБЖ Challenger HomePro 2000 (On-line) | 15 561 грн. |
ИБП Challenger HomePro 2000 | 15 561 грн. |
Відеоогляди
Модификації Challenger HomePro 2000
Ціни на Challenger HomePro 2000 |
---|---|---|---|---|
Challenger HomePro 1000 1000 ВА | від 8 525 грн. | 8 пропозицій | ||
Challenger HomePro 2000 2000 ВА | від 15 561 грн. | 3 пропозиції | ||
Challenger HomePro 3000 3000 ВА | від 16 614 грн. | 6 пропозицій |