ДБЖ Challenger HomePro 3000-H-12 3000 ВА
Фото 6 |
Challenger HomePro 3000-H-12 3000 ВА |
|
У моделі HomePro 3000 струм заряду батареї становить 6 А, а у моделі HomePro 3000-H-12 — струм 12 А
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Challenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Challenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Challenger HomePro 3000-H-12
Ціни на Challenger HomePro 3000-H-12 |
---|---|---|---|---|
Challenger HomePro 1000-H-12 1000 ВА | від 10 358 грн. | 3 пропозиції | ||
Challenger HomePro 2000-H-12 2000 ВА | від 16 497 грн. | 3 пропозиції | ||
Challenger HomePro 3000-H-12 3000 ВА | від 17 681 грн. | 1 пропозиція |