ДБЖ RITAR RT-3KL-LCD 3000 ВА
RITAR RT-3KL-LCD 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RT-3KL-LCD 3000 ВА
Усі ціни 21 →ИБП Ritar ONLINE RT-3KL-LCD, RACK 3000VA (2700Вт), 96В, Ток макс. 5A, под | 17 920 грн. |
ИБП RITAR ONLINE RT-3KL-LCD, REC 3000VA (3707) | 15 300 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar ONLINE RT-3KL-LCD, REC 3000VA (2100В | 15 891 грн. |
Инвертор с правильной синусоидой ONLINE Ritar RT-3KL-LCD, RACK 3000VA (270 | 17 920 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar ONLINE RT-3KL-LCD, REC 3000VA (2100 | 16 070 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації RITAR RT-3KL-LCD
Ціни на RITAR RT-3KL-LCD |
---|---|---|---|---|
RITAR RT-1KL-LCD 1000 ВА | від 10 100 грн. | 5 пропозицій | ||
RITAR RT-2KL-LCD 2000 ВА | від 11 094 грн. | 21 пропозиція | ||
RITAR RT-3KL-LCD 3000 ВА | від 13 323 грн. | 21 пропозиція |