Настінне кріплення Charmount TV02T-R3
Фото 9 |
Charmount TV02T-R3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Charmount 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Charmount.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Charmount TV02T-R3
Усі ціни 24 →CHARMOUNT TV02T-R3 Black | 644 грн. |
Кронштейн для ТБ Charmount TV02T-R3 Black | 682 грн. |
Кронштейн для ТВ Charmount TV02T-R3 Black | 671 грн. |
Кронштейн CHARMOUNT TV02T-R3 Black | 779 грн. |
Крепление для телевизора TV02T-R3 Black, 23"-43", до 40 кг. TV02T-R3 Black | 613 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →