ДБЖ Choetech CJ5000Q-B 2500 ВА
Фото 5 |
Choetech CJ5000Q-B 2500 ВА 1600 ВА2500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Choetech CJ5000Q-B 2500 ВА
Усі ціни 15 →Инвертор автомобильный Choetech 12\220V 2500Вт, чистая синусоида CJ5000Q-B | 6 199 грн. |
Choetech CJ5000Q-BK-ZX 12V/220V 2500W | 5 799 грн. |
Автомобільний інвертор 12V/220V 2500 Вт, чиста синусоїда Choetech (CJ5000Q | 5 859 грн. |
Choetech CJ5000Q-BK-ZX | 6 199 грн. |
Choetech CJ5000Q-BK-ZX | 6 199 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Choetech CJ5000Q-B
Ціни на Choetech CJ5000Q-B |
---|---|---|---|---|
Choetech CJ3500Q-B 1600 ВА | від 4 075 грн. | 13 пропозицій | ||
Choetech CJ5000Q-B 2500 ВА | від 5 799 грн. | 15 пропозицій |