ДБЖ Choetech CJ3500Q-B 1600 ВА
Фото 5 |
Choetech CJ3500Q-B 1600 ВА 1600 ВА2500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Choetech CJ3500Q-B 1600 ВА
Усі ціни 13 →Инвертор автомобильный Choetech 12\220V 1600Вт, чистая синусоида CJ3500Q-B | 4 199 грн. |
Choetech CJ3500Q-BK-ZX 12V/220V 1600W | 4 099 грн. |
Автомобільний інвертор Choetech 12/220V 1600Вт, чиста синусоїда (CJ3500Q-B | 4 075 грн. |
Choetech CJ3500Q-BK-ZX | 4 199 грн. |
Choetech 12\220V 1600Вт (CJ3500Q-BK-ZX) 12\\220V1600Вт(CJ3500Q-BK-ZX) | 4 075 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Choetech CJ3500Q-B
Ціни на Choetech CJ3500Q-B |
---|---|---|---|---|
Choetech CJ3500Q-B 1600 ВА | від 4 075 грн. | 13 пропозицій | ||
Choetech CJ5000Q-B 2500 ВА | від 5 799 грн. | 15 пропозицій |