ДБЖ Choetech CJ-2600M 1300 ВА
Фото 4 |
Choetech CJ-2600M 1300 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Choetech CJ-2600M 1300 ВА
Усі ціни 9 →Инвертор автомобильный Choetech 12\220V 1300Вт, чистая синусоида CJ-2600M | 3 370 грн. |
Choetech CJ-2600M | 3 699 грн. |
Автомобільний інвертор Choetech 12/220V 1300Вт, чиста синусоїда (CJ-2600M) | 3 999 грн. |
Choetech CJ-2600M | 3 999 грн. |
Choetech 12\220V 1300Вт (CJ-2600M) 12\\220V1300Вт(CJ-2600M) | 3 575 грн. |
ще 4 пропозиції