Велокомп'ютер / спідометр Ciclosport Protos 105
Фото 4 |
Ciclosport Protos 105
Тип:дротовий
Дисплей:4 рядковий
Статистика:швидкість, дистанція
Всі характеристики
Характеристики Protos 105
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ciclosport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ciclosport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ciclosport Protos 105
Усі ціни 6 →Ciclo Велокомпьютер проводной Ciclo Protos 105 Зеленый 10151053 | 840 грн. |
Велокомп'ютер дротовий CicloSport Protos 105 (10151053) | 860 грн. |
Ciclo Велокомпьютер проводной Ciclo Protos 105 blue 10151051 | 840 грн. |
Ciclo Велокомпьютер проводной Ciclo Protos 105 black 10151050 | 840 грн. |
Велокомп'ютер дротовий CicloSport Protos 105 (10151051) | 860 грн. |
Велокомп'ютер дротовий CicloSport Protos 105 (10151050) | 860 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →