Велокомп'ютер / спідометр Ciclosport Protos 113
Фото 4 |
Велосипедний комп'ютер торгової марки Ciclosport належить до дротових рішень, на відміну від спорідненої версії Protos 213. Модель являє собою базовий пристрій, оскільки надає інформацію тільки про основні параметри велопоїздки, включаючи швидкість, час і подолану відстань. До фішок приладу відноситься інформативний 4-рядковий монохромний дисплей з функцією підсвічування. Остання стане в нагоді при тренуваннях в темний час доби в умовах передмістя або відсутності якісного штучного освітлення.
Екран велокомп'ютера Ciclosport Protos 113 можна налаштувати відповідно до індивідуальних потреб. Так, на перший рядок завжди виводиться поточний час, а третю — швидкість, а ось інші два поля здатні відображати різні показання, в тому числі приблизний витрата калорій під час тренування. Прилад характеризується компактними розмірами (62x46x16 мм) і легкою вагою (34 грами), має вологозахист, тобто не боїться випадкових бризок і/або опадів. До інших особливостей відноситься живлення від батарейки і функція індикація заряду. Заявлено, що заміна батареї буде потрібно не раніше, ніж через рік використання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ciclosport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ciclosport.
Купити Ciclosport Protos 113
Усі ціни 6 →Ciclo Велокомпьютер проводной Ciclo Protos 113 Зеленый 10151133 | 1 050 грн. |
Велокомп'ютер дротовий CicloSport Protos 113 (10151130) | 1 075 грн. |
Ciclo Велокомпьютер проводной Ciclo Protos 113 blue 10151131 | 1 050 грн. |
Ciclo Велокомпьютер проводной Ciclo Protos 113 black 10151130 | 1 050 грн. |
Велокомп'ютер дротовий CicloSport Protos 113 (10151131) | 1 075 грн. |
Велокомп'ютер дротовий CicloSport Protos 113 (10151133) | 1 075 грн. |