Комутатор Cisco C1300-24FP-4G
Фото 8 |
Cisco C1300-24FP-4G 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 195 Вт 24 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт 48 GE / 4 SFP48 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт |
|
1x USB Type-A із підтримкою Bluetooth адаптерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C1300-24FP-4G
Усі ціни 8 →Коммутатор сетевой Cisco C1300-24FP-4G | 41 869 грн. |
Cisco Catalyst 1300 (C1300-24FP-4G) — Комутатор керований L3 24xGbE 4xSFP | 41 817 грн. |
Комутатор мережевий Cisco C1300-24FP-4G | 44 002 грн. |
Catalyst 1300 24-port GE, Full PoE, 4x1G SFP C1300-24FP-4G | 41 764 грн. |
Комутатор мережевий Cisco C1300-24FP-4G | 41 764 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Cisco C1300-24FP-4G
Ціни на Cisco C1300-24FP-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco C1300-24T-4G | від 21 557 грн. | 11 пропозицій | ||
Cisco C1300-24P-4G | від 30 300 грн. | 17 пропозицій | ||
Cisco C1300-24FP-4G | від 41 500 грн. | 8 пропозицій | ||
Cisco C1300-48T-4G | від 33 824 грн. | 16 пропозицій | ||
Cisco C1300-48P-4G | від 55 400 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →