Комутатор Cisco C1300-24T-4X
Фото 8 |
Cisco C1300-24T-4X |
|
1x USB Type-A із підтримкою Bluetooth адаптерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C1300-24T-4X
Усі ціни 11 →Сетевой коммутатор Cisco C1300-24T-4X | 37 953 грн. |
Коммутатор Cisco Catalyst 1300 24xGE, 4x10G sfp+ c1300-24t-4x | 39 312 грн. |
Cisco Catalyst 1300 (C1300-24T-4X) — Комутатор керований L3 24xGbE 4xSFP+ | 36 392 грн. |
Комутатор мережевий Cisco C1300-24T-4X | 38 624 грн. |
Catalyst 1300 24-port GE, 4x10G SFP+ C1300-24T-4X | 36 839 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Cisco C1300-24T-4X
Ціни на Cisco C1300-24T-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco C1300-24T-4X | від 36 300 грн. | 11 пропозицій | ||
Cisco C1300-24P-4X | від 45 388 грн. | 4 пропозиції | ||
Cisco C1300-48T-4X | від 55 900 грн. | 11 пропозицій | ||
Cisco C1300-48P-4X | від 69 541 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →