Комутатор Cisco C9200L-24P-4X
Відео 2 |
Cisco C9200L-24P-4X |
|
Залежно від комплектації може оснащуватися резервним блоком живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C9200L-24P-4X
Усі ціни 8 →Cisco C9200L-24P-4X-A — Комутатор керований L3 24xGbE 4xSFP+ 56 Гбіт/с PoE | 167 681 грн. |
Cisco Catalyst 9200L (C9200L-24P-4X-E) | 91 360 грн. |
Cisco Catalyst 9200L (C9200L-24P-4X-E) | 93 644 грн. |
Cisco Catalyst 9200L (C9200L-24P-4X-E) | 95 928 грн. |
Cisco C9200L-24P-4X-E — Комутатор керований L3 24xGbE 4xSFP+ 56 Гбіт/с PoE | 178 269 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Cisco C9200L-24P-4X
Ціни на Cisco C9200L-24P-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco C9200-24T | від 83 486 грн. | 5 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24T-4X | від 136 090 грн. | 6 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24P-4X | від 91 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Cisco C9200-24P | від 103 684 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C9200L-24T-4G | від 38 800 грн. | 14 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24P-4G | від 55 880 грн. | 20 пропозицій | ||
Cisco C9200-48T | від 137 245 грн. | 7 пропозицій | ||
Cisco C9200L-48T-4X | від 120 440 грн. | 9 пропозицій | ||
Cisco C9200L-48P-4X | від 114 880 грн. | 9 пропозицій | ||
Cisco C9200-48P | від 120 881 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48T-4G | від 131 411 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C9200L-48P-4G | від 116 880 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →