Комутатор Cisco C9300L-48T-4X
191 919 грн. Купити! Cisco C9300L-48T-4X-A — Комутатор керований L3 48xGbE 4xSFP+ 56 Гбіт/с NetComtrade.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись |
Cisco C9300L-48T-4X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cisco C9300L-48T-4X
Ціни на Cisco C9300L-48T-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco C9300L-24T-4X | від 155 610 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C9300L-24P-4X | від 155 610 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco C9300L-48T-4X | від 191 919 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C9300L-48P-4X | від 228 228 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →