Комутатор Cisco CBS350-48P-4X
Cisco CBS350-48P-4X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS350-48P-4X
Усі ціни 25 →Cisco CBS350-48P-4X | 67 377 грн. |
Мережевий комутатор Cisco CBS350-48P-4X | 68 130 грн. |
Сетевой коммутатор Cisco CBS350-48P-4X | 66 768 грн. |
Комутатор Cisco CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+ (CBS350-48P-4X- | 81 339 грн. |
Комутатор Cisco CBS350 Managed 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+ (CBS350-48P-4X- | 81 339 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cisco CBS350-48P-4X
Ціни на Cisco CBS350-48P-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS350-24T-4X | від 30 421 грн. | 22 пропозиції | ||
Cisco CBS350-24P-4X | від 38 280 грн. | 15 пропозицій | ||
Cisco CBS350-24FP-4X | від 48 233 грн. | 17 пропозицій | ||
Cisco CBS350-48T-4X | від 48 440 грн. | 17 пропозицій | ||
Cisco CBS350-48P-4X | від 41 400 грн. | 25 пропозицій | ||
Cisco CBS350-48FP-4X | від 55 120 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →