Комутатор Cisco CBS350-24T-4X
Cisco CBS350-24T-4X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS350-24T-4X
Усі ціни 21 →Cisco CBS350-24T-4X-EU | 30 459 грн. |
Мережевий комутатор Cisco CBS350-24T-4X-EU | 35 009 грн. |
Сетевой коммутатор Cisco CBS350-24T-4X-EU | 34 308 грн. |
Комутатор Cisco CBS350 Managed 24-port GE, 4x10G SFP+ (CBS350-24T-4X-EU) | 36 845 грн. |
Комутатор Cisco CBS350 Managed 24-port GE, 4x10G SFP+ (CBS350-24T-4X-EU) C | 36 845 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Cisco CBS350-24T-4X
Ціни на Cisco CBS350-24T-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS350-24T-4X | від 30 420 грн. | 21 пропозиція | ||
Cisco CBS350-24P-4X | від 38 837 грн. | 11 пропозицій | ||
Cisco CBS350-24FP-4X | від 48 117 грн. | 18 пропозицій | ||
Cisco CBS350-48T-4X | від 48 441 грн. | 15 пропозицій | ||
Cisco CBS350-48P-4X | від 43 470 грн. | 22 пропозиції | ||
Cisco CBS350-48FP-4X | від 57 876 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →