Комутатор Cisco WS-C3560CX-8TC-S
Фото 3 | 61 096 грн. Купити! Cisco WS-C3560CX-8TC-S — Комутатор керований L3 Gigabit EthernetComtrade.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись |
Cisco WS-C3560CX-8TC-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cisco WS-C3560CX-8TC-S
Ціни на Cisco WS-C3560CX-8TC-S |
---|---|---|---|---|
Cisco WS-C3560CX-8XPD-S | від 75 251 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco WS-C3560CX-8TC-S | від 61 096 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco WS-C3560CX-8PC-S | від 38 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Cisco WS-C3560CX-8PT-S | від 50 681 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco WS-C3560CX-12TC-S | від 77 422 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco WS-C3560CX-12PC-S | від 36 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →