Комутатор Cisco WS-C3560CX-12PC-S
Фото 3 |
Cisco WS-C3560CX-12PC-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco WS-C3560CX-12PC-S
Cisco 3560-Cx Switch 12 Ge Poe+ Uplinks Sfp And 2 X 1G Copper Ip Base (Ws- | 36 360 грн. |
Cisco 3560-Cx Switch 12 Ge Poe+ Uplinks Sfp And 2 X 1G Copper Ip Base (Ws- | 37 269 грн. |
Cisco 3560-Cx Switch 12 Ge Poe+ Uplinks Sfp And 2 X 1G Copper Ip Base (Ws- | 38 178 грн. |
Модификації Cisco WS-C3560CX-12PC-S
Ціни на Cisco WS-C3560CX-12PC-S |
---|---|---|---|---|
Cisco WS-C3560CX-8XPD-S | від 75 251 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco WS-C3560CX-8TC-S | від 61 096 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco WS-C3560CX-8PC-S | від 38 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Cisco WS-C3560CX-8PT-S | від 50 681 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco WS-C3560CX-12TC-S | від 77 422 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco WS-C3560CX-12PC-S | від 36 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →