Похідний ніж Civivi Midwatch C20059B-1 (C20059B-1)
Відео 4Фото 18 |
Civivi Midwatch C20059B-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Midwatch C20059B-1
Усі ціни 15 →Ніж Civivi Midwatch C20059B-1 | 5 535 грн. |
Civivi Midwatch C20059B-1 | 5 447 грн. |
Нож туристический Civivi Midwatch черный C20059B-1 | 6 150 грн. |
Ніж Civivi Midwatch C20059B-1 | 6 150 грн. |
Ниж Civivi Ниж Civivi Midwatch Black Blade Dark Micarta (C20059B-1) C20059 | 6 150 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →