Похідний ніж Civivi Odium C2010D (C2010D)
Відео 13Фото 20 |
Civivi Odium C2010D |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Odium C2010D
Усі ціни 19 →Civivi Odium C2010D Black | 2 700 грн. |
Ніж складаний Civivi Odium C2010D | 2 700 грн. |
Карманный нож Civivi Odium черный C2010D | 3 100 грн. |
Ніж складаний Civivi Odium C2010D | 3 100 грн. |
Ніж Civivi Odium G10 Black (C2010D) | 2 790 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →