Зрошувач Karcher CS 90 Spike (2.645-024.0)
Karcher CS 90 Spike |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher CS 90 Spike
Усі ціни 31 →Дощувач круговий Karcher CS 90 spike 2.645-024.0 | 299 грн. |
Дощувач круговий Karcher на тримачі CS 90 spike 2.645-024.0 | 299 грн. |
Дощувач круговий на кілочку Karcher CS 90 spike (2.645-024.0) 2.645-024.0 | 299 грн. |
Дождеватель круговой Karcher CS 90 spike (2.645-024.0) | 299 грн. |
Зрошувач дощовий KARCHER "CS 90 spike", на ніжці, круговий 9 м, площа поли | 331 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →