Мультипіч Clatronic FR 3747 H (263937)
Фото 7 |
Clatronic FR 3747 H |
|
Можливість сушіння продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic FR 3747 H
Усі ціни 21 →Фритюрниця Clatronic Fr 3747 | 8 526 грн. |
Мультипіч Clatronic FR 3747 | 9 529 грн. |
Мультипіч CLATRONIC FR 3747 H Hot Air Fryer | 9 159 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Clatronic FR 3747 | 5 002 грн. |
Мультипіч CLATRONIC FR 3747 H Hot Air Fryer | 9 159 грн. |
ще 16 пропозицій
Комплектація:
- поворотна корзина для смаження картоплі фрі
- вертел для курки на грилі
- піддон для збору жиру (підходить для випічки)