Мультипіч Clatronic FR 3769 H (263964)
Фото 6 |
Clatronic FR 3769 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic FR 3769 H
Усі ціни 8 →Фритюрниця Clatronic Fr 3769 H | 3 203 грн. |
Clatronic FR 3769 H | 3 459 грн. |
Аерофритюрниця CLATRONIC FR 3769 H | 3 459 грн. |
Мультипіч CLATRONIC FR 3769 H | 3 329 грн. |
Аерофритюрниця CLATRONIC FR 3769 H | 3 329 грн. |
ще 3 пропозиції