Автохолодильник Clatronic KB 3714
Фото 11 |
Clatronic KB 3714 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic KB 3714
Портативный холодильник термоэлектрический Clatronic KB 3714N | 3 259 грн. |
Автохолодильник Clatronic KB 3714N | 3 259 грн. |
Портативний холодильник Clatronic KB 3714N | 3 640 грн. |
Автохолодильник Clatronic KB 3714 (30 л) | 3 639 грн. |
Автохолодильник Clatronic KB 3714N | 3 640 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →