Корм для собак Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 2 кг
Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Club 4 Paws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Club 4 Paws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 2 кг
Усі ціни 10 →Сухий корм для собак малих порід Club 4 Paws Premium, ягня та рис, 2 кг (B | 286 грн. |
Сухий корм для собак Club 4 Paws Преміум. Для дрібних порід - ягня і рис 2 | 330 грн. |
Сухой корм Ягнёнок и рис для собак малых пород 2 кг CLUB 4 PAWS Клуб 4 Лап | 355 грн. |
Club 4 Paws Сухий корм для собак Club 4 Paws Преміум. Для дрібних порід - | 330 грн. |
Сухий корм для дорослих собак дрібних порід Club 4 Paws Преміум Ягня та Ри | 317 грн. |
ще 5 пропозицій
Переваги:
- 23/12 - збалансована формула для щоденного годування
- Для дорослих собак у віці від 1 року
- М'ясні інгредієнти №1 у складі
- Оптимальна гранула для собак малих порід
- Суміш токоферолів в якості натурального антиоксиданту
- Вітаміни D3, E, B1, B5, мікроелементи та амінокислоти
- Омега 3 + Омега 6 для здорової шкіри і блискучої шерсті
- Формула INTEGRAMIX: сушені томати, імбир, глід і банани – для загального здоров'я улюбленця
- Без штучних ароматизаторів і барвників
Модификації Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice
Ціни на Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 0.9 кг | від 129 грн. | 10 пропозицій | ||
Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 2 кг | від 284 грн. | 10 пропозицій | ||
Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 14 кг | від 1 655 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →