Корм для собак Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 0.9 кг
Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 0.9 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Club 4 Paws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Club 4 Paws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 0.9 кг
Усі ціни 10 →Сухий корм для собак малих порід Club 4 Paws Premium, ягня та рис, 0,9 кг | 129 грн. |
Сухой корм Ягнёнок и рис для собак малых пород 900 г CLUB 4 PAWS Клуб 4 Ла | 138 грн. |
Сухий корм для дорослих собак дрібних порід Club 4 Paws Преміум Ягня та Ри | 143 грн. |
Сухий корм з ягням для дорослих собак малих порід Club 4 Paws Premium Adul | 143 грн. |
Сухий корм Club 4 Paws Гіпоалергенний для дорослих собак Маленьких порід з | 155 грн. |
ще 5 пропозицій
Перевага:
- 23/12-збалансована формула для щоденного годування
- Для дорослих собак віком від 1 року
- М'ясні інгредієнти №1 в складі
- Оптимальна гранула для собак малих порід
- Суміш токоферолів в якості натурального антиоксиданту
- Вітаміни D3, E, B1, B5, мікроелементи і амінокислоти
- Омега 3 + Омега 6 для здорової шкіри та блискучої шерсті
- Формула INTEGRAMIX: сушені томати, імбир, глід і банани - для загального здоров'я улюбленця
- Без штучних ароматизаторів і барвників
Модификації Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice
Ціни на Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 0.9 кг | від 129 грн. | 10 пропозицій | ||
Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 2 кг | від 284 грн. | 10 пропозицій | ||
Club 4 Paws Adult Small Breeds Lamb/Rice 14 кг | від 1 655 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →