Корм для кішок Club 4 Paws Adult Sensetive Digestion 2 kg
Club 4 Paws Adult Sensetive Digestion 2 kg 2 кг14 кг |
|
Сухий преміум-раціон містить 24% курячого борошна, яке має високий коефіцієнт перетравності, а також Пробіотик БіоМос, який відповідає за баланс мікрофлори в кишечнику.
Раціон є профілактичним, а НЕ лікувальним! Власникам тварин з особливими потребами настійно рекомендується звернутися до ветеринара!
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Club 4 Paws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Club 4 Paws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Club 4 Paws Adult Sensetive Digestion 2 kg
Усі ціни 9 →Сухий корм Club 4 Paws Premium для дорослих котів з чутливим травленням, 2 | 324 грн. |
Сухий корм для кішок Club 4 Paws Premium чутливе травлення 2 кг (482021536 | 360 грн. |
Сухой корм ЧУВСТВИТЕЛЬНОЕ ПИЩЕВАРЕНИЕ для взрослых кошек 2 кг CLUB 4 PAWS | 389 грн. |
Club 4 Paws Сухий корм для кішок Club 4 Paws Premium чутливе травлення 2 к | 360 грн. |
Повнораційний сухий корм для дорослих кішок Club 4 Paws Преміум "Чутливе т | 360 грн. |
ще 4 пропозиції
Преимущества:
- 32/21 - сбалансированная формула для ежедневного кормления
- Мясные ингредиенты №1 в составе
- Пробиотик для поддержания здорового пищеварения и усвоения питательных веществ
- Смесь токоферолов в качестве натурального антиоксиданта
- Витамины D3, E, B1, B5, микроэлементы и аминокислоты
- Омега 3 + Омега 6 для здоровой кожи и блестящей шерсти
- Формула INTEGRAMIX: сушеные томаты, имбирь, боярышник и бананы – для общего здоровья и крепкого иммунитета любимца
- Без искусственных ароматизаторов и красителей
Модификації Club 4 Paws Adult Sensetive Digestion
Ціни на Club 4 Paws Adult Sensetive Digestion |
---|---|---|---|---|
Club 4 Paws Adult Sensetive Digestion 2 kg | від 324 грн. | 10 пропозицій | ||
Club 4 Paws Adult Sensetive Digestion 14 kg | від 2 059 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →