Фільтр-подовжувач ColorWay CW-CHU34PDB
Відео 1Фото 23 |
ColorWay CW-CHU34PDB |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ColorWay.
Купити ColorWay CW-CHU34PDB
Усі ціни 39 →Фільтр живлення ColorWay CW-CHU34PDB 3 розетки, 4 USB (Type-C PD20W + 3USB | 899 грн. |
Мережевий фільтр ColorWay CW-CHU34PDB, 3 розетки/4USB чорний 2M (CW-CHU34P | 1 074 грн. |
Сетевой фильтр ColorWay CW-CHU34PDB, 3 розетки/4USB Black 2M (CW-CHU34PDB) | 1 074 грн. |
ColorWay CW-CHU34PDB 3роз. 4USB, 2м Black | 834 грн. |
Фильтр питания ColorWay CW-CHU34PDB 3 розетки, 4 USB (Type-C PD20W + 3USB | 755 грн. |
Мережевий фільтр ColorWay CW-CHU34PDB служить для підключення електроприладів і зарядки мобільних пристроїв в кількості до чотирьох екземплярів одночасно.
Тріо універсальних розеток
Прямокутний корпус виробу виконаний з жаростійкого пластику, який легко витримує вплив високих температур аж до 850 °C. На «спинці» моделі розпростерлися тріо універсальних розеток під різні типи вилок. Вони досить далеко рознесені один від одного, щоб не заважати підключенню споживачів в сусідні гнізда навіть при використанні масивних блоків живлення. Контактні групи розеток виготовлені з високоякісного мідного сплаву, до того ж всі гнізда оснащені захисними шторками Child Security Door.
Швидка USB-зарядка
В окремому порядку на верхній частині корпусу ColorWay CW-CHU34PDB зосереджені USB-порти. Три перших «поверхи» — це роз'єми USB A з підтримкою швидкої зарядки Quick Charge 3.0 на потужності до 18 Вт. «Пентхаус» займає інтерфейс USB-C з підтримкою технологій Power Delivery та Apple Fast Charging 20W. При використанні всіх USB-інтерфейсів в один присід здійснюється автоматичне балансування вихідної потужності на рівні 36 Вт.
Тісний взаємозв'язок
Яскравою плямою на верхній панелі мережевого фільтра виділяється біла кнопка включення/виключення подачі живлення. На нижньому торці корпусу виробу передбачаються нековзні ніжки для чіпкого розміщення пристрою на рівних поверхнях. Модель «вивозить» максимальну потужність підключення 2500 Вт/10 А, для захисту від перенапруги в її схему впроваджений спеціальний варистор. ColorWay CW-CHU34PDB — недорогий і практичний мережевий фільтр зі ставкою на тісний взаємозв'язок з мобільними гаджетами.