Настільна лампа Philips Amber DSK202
Фото 4 |
Philips Amber DSK202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Amber DSK202
Усі ціни 29 →PHILIPS LED Amber біла (929003194507) | 899 грн. |
PHILIPS LED Amber біла (929003194507) | 899 грн. |
Лампа настольная Philips LED Amber белый 929003194507 | 873 грн. |
Лампа настільна акумуляторна Philips LED Amber білий (929003194507) 929003 | 899 грн. |
Лампа Philips 5W 4000К 120Лм (929003194507) Amber DSK202; 929003194507 whi | 1 049 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →