Матрац Come-for MiniRoll 120х190
від 6 797 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:13 см |
Модифікації Come-for MiniRoll 15
Характеристики
Come-for MiniRoll 120х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for MiniRoll 120х190
Сортувати
Come-for Матрац Mini Roll Come-for 120x190 | 6 797 грн. |
Матрац безпружинний ROLL INNOVATION Mini Roll 120x190 | 6 797 грн. |
Матрац Come-for Roll Innovation MiniRoll 120x190 см (2560481201900) | 6 797 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for MiniRoll 120x190 см | 6 797 грн. |
Закрити
Рекомендуємо