Матрац Come-for Regeneration R3 80x190
Відео 4 | від 9 619 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:23 см |
Модифікації Come-for Regeneration R3 15
Характеристики
Come-for Regeneration R3 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Regeneration R3 80x190
Сортувати
Come-for Матрац Regeneration R3 Come-for 80х190 | 9 619 грн. |
Матрац безпружинний Regeneration R3 80x190 | 9 619 грн. |
Матрац Come-for Regeneration R3 80x190 см (2565090801909) | 9 619 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Regeneration R3 80x190 см | 9 619 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо