Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Всесезонна шина Comforser CF1100 265/75 R16 123S

Фото - Шини Comforser CF1100 265/75 R16 123S
Відео 29Фото 5
Виберіть розмір шин
Comforser CF1100 265/75 R16 123S
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
позашляхова (All-Terrain)
Ширина
265 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
123
Індекс швидкості
S
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.

Купити Comforser CF1100 265/75 R16 123S

Усі ціни 13 →

Comforser CF1100 265/75 R16 123/120S OWL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 860 грн.

Comforser CF1100 (265/75R16 123/120S)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 024 грн.

Comforser CF1100 (265/75R16 123S)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 888 грн.

Всесезонные шины Comforser CF1100 265/75 R16 123/120S OWL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 979 грн.

Comforser CF1100 265/75 R16 123/120S

Бренд - Comforser;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - S;Ширина - 265;Профіль - 75;Діаметр - 16;Інде... щекс навантаження - 123;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 993 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Comforser CF1100 265/75 R16 123S

Модификації Comforser CF1100 265/75 R16 123S

Ціни на Comforser CF1100 265/75 R16 123S
Comforser CF1100 265/75 R16 120S від 7 646 грн.1 пропозиція
Comforser CF1100 265/75 R16 123R від 5 635 грн.1 пропозиція
Comforser CF1100 265/75 R16 123S від 5 545 грн.13 пропозицій
Відеоогляди