Вантажна шина Compasal CPD81 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPD81 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPD81 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 18 →Compasal CPD81 (ведущая) 235/75 R17.5 143/141J | 5 965 грн. |
Compasal CPD81 (ведущая) (235/75R17.5 143J) | 5 382 грн. |
Compasal CPD81 (приводная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 5 652 грн. |
Compasal CPD81 235/75 R17.5 143/141J | 5 531 грн. |
Compasal CPD81 (Ведущая) (235/75R17.5 143/141J) | 5 233 грн. |
ще 13 пропозицій