Вантажна шина Compasal CPD81 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPD81 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPD81 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 18 →Compasal CPD81 (ведущая) 265/70 R19.5 143/141J | 7 174 грн. |
Compasal CPD81 (ведущая) (265/70R19.5 143J) | 6 451 грн. |
Compasal CPD81 (приводная) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 6 644 грн. |
Compasal CPD81 265/70 R19.5 143/141J | 6 500 грн. |
Вантажна шина COMPASAL CPD81 265/70R19.5 143/141J | 6 540 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Compasal CPD81 265/70 R19.5 143J
Ціни на Compasal CPD81 265/70 R19.5 143J |
---|---|---|---|---|
Compasal CPD81 265/70 R19.5 140M | від 6 842 грн. |
Compasal CPD81 265/70 R19.5 143J | від 6 216 грн. | 18 пропозицій |