Вантажна шина Compasal CPS21 245/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPS21 245/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPS21 245/70 R19.5 143J
Усі ціни 17 →Compasal CPS21 (рульова вісь) 245/70 R19.5 143/141J | 6 801 грн. |
Compasal CPS21 (универсальная) (245/70R19.5 143J) | 6 134 грн. |
Compasal CPS21 (рулевая) 245/70 R19.5 143/141J 18PR | 6 388 грн. |
Compasal CPS21 245/70 R19.5 143/141J | 6 050 грн. |
Вантажна шина COMPASAL CPS21 245/70R19.5 143/141J | 5 933 грн. |
ще 12 пропозицій