Вантажна шина Compasal CPT76 245/70 R19.5 136M
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPT76 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPT76 245/70 R19.5 136M
Усі ціни 18 →Compasal CPT76 (причіпна вісь) 245/70 R19.5 136/134M | 7 066 грн. |
Compasal CPT76 (прицепная) (245/70R19.5 136M) | 6 362 грн. |
Compasal CPT76 (прицепная) 245/70 R19.5 136/134M 16PR | 6 623 грн. |
Compasal CPT76 245/70 R19.5 136/134M | 6 480 грн. |
Compasal CPT76 (Прицепная) (245/70R19.5 136/134M) | 6 202 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди