Вантажна шина Compasal CPT76 285/70 R19.5 150J
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPT76 285/70 R19.5 150J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPT76 285/70 R19.5 150J
Усі ціни 19 →Compasal CPT76 (причіпна вісь) 285/70 R19.5 150/148J | 7 687 грн. |
Compasal CPT76 (прицепная) (285/70R19.5 150J) | 7 105 грн. |
Compasal CPT76 (прицепная) 285/70 R19.5 150/148J 18PR | 7 171 грн. |
Compasal CPT76 (Прицепная) (285/70R19.5 150/148J) | 6 748 грн. |
Compasal CPT76 285/70 R19.5 150/148J | 7 016 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди