Вантажна шина Windforce WT3000 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WT3000 265/70 R19.5 143J 265/70 R19.5 " 143 J 265/70 R19.5 " 150 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WT3000 265/70 R19.5 143J
Windforce WT3000 (прицепная) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 6 500 грн. |
Windforce WT3000 (причіпна) 265/70 R19.5 143/141J 16PR | 8 100 грн. |
Windforce WT3000 причіпна причіпна (265/70R19,5 143/141J) 392541 | 6 448 грн. |
Модификації Windforce WT3000 265/70 R19.5 143J
Ціни на Windforce WT3000 265/70 R19.5 143J |
---|---|---|---|---|
Windforce WT3000 265/70 R19.5 143J | від 6 448 грн. | 3 пропозиції | ||
Windforce WT3000 265/70 R19.5 150J | від 8 112 грн. | 1 пропозиція |