Вантажна шина Compasal CPT76 385/55 R22.5 160L
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPT76 385/55 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPT76 385/55 R22.5 160L
Усі ціни 17 →Compasal CPT76 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160L | 12 879 грн. |
Compasal CPT76 (прицепная) (385/55R22.5 160L) | 11 812 грн. |
Compasal CPT76 (прицепная) 385/55 R22.5 160L 20PR | 11 500 грн. |
Compasal CPT76 (Прицепная) (385/55R22.5 160L) | 11 301 грн. |
Compasal CPT76 385/55 R22.5 160L | 11 420 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди