Вантажна шина HIFLY HH107 385/65 R22.5 160K
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH107 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH107 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 12 →Hifly HH107 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 11 327 грн. |
Hifly HH 107 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 10 229 грн. |
Hifly HH107 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 050 грн. |
Грузовые шины Hifly HH107 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 1000297195 | 10 202 грн. |
Hifly HH107 (385/65R22.5 160K) | 10 272 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди