Кружка-термос Contigo Pinnacle 0.42 0.42 л
Фото 9 |
Contigo Pinnacle 0.42 |
|
Зберігає напої гарячими до 3 годин та холодними – до 9 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Contigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Contigo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Contigo Pinnacle 0.42 0.42 л
Усі ціни 24 →Термокружка Contigo Stainless Steel Coffee Couture 420 мл Speckled Slate 2 | 1 399 грн. |
Термостакан Contigo, 420 мл, білий мармуровий димчастий (2104543) | 1 699 грн. |
Термокружка Contigo Stainless Steel Coffee Couture 420 мл Speckled Slate ( | 1 316 грн. |
Термокухоль Contigo Pinnacle Couture | об'єм 0.42 л | мармур (2104543) | 1 699 грн. |
Термостакан Contigo 2104543 0,42 л | 1 699 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →