Термос Contigo Thermal Bottle XL 1.2 1.2 л
Відео 4Фото 7 |
Contigo Thermal Bottle XL 1.2 |
|
Зберігає напої гарячими до 35 годин і холодними – до 60 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Contigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Contigo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Contigo Thermal Bottle XL 1.2 1.2 л
Усі ціни 14 →Термос Contigo Thermal Bottle 1,2 л 2095795 | 2 499 грн. |
Термос Contigo, 1,2 л, чорний матовий (2095795) | 2 499 грн. |
Термос Contigo Thermal Bottle | об'єм 1.2 л | чорний (2095795) | 2 499 грн. |
Термос Contigo 2095795 1,2 л | 2 499 грн. |
Contigo THERMAL BOTTLE 1,2 л (2095795) THERMALBOTTLE1,2л(2095795) | 2 499 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →