Кружка-термос Contigo Luxe Autoseal 0.36 0.36 л
Відео 3Фото 41 |
Contigo Luxe Autoseal 0.36 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Contigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Contigo.
Купити Contigo Luxe Autoseal 0.36 0.36 л
Усі ціни 82 →Термокружка Contigo Luxe Black 360 мл 2104541 | 1 529 грн. |
Термостакан Contigo, 360 мл, яскраво-блакитний (2104368) | 1 299 грн. |
Термокухоль Contigo Luxe Autoseal White Zinfandel Gold 360 ml (2104542) | 1 709 грн. |
Термокружка Contigo Luxe Autoseal White Zinfandel Gold 360 ml (2104542) | 1 709 грн. |
Термокухоль Contigo Luxe 0.36 л | сріблястий (2104367) | 1 529 грн. |
Елегантна модель преміального класу
Молода американська компанія Contigo спеціалізується на виробництві термосів, дитячих пляшечок, поїлок для води та дорожніх чашок. Ключовим моментом, що виділяє продукцію бренду, став акцент на нестандартний дизайн, різноманітність оформлення і сучасні технологічні рішення. Contigo створює зручну і продуману до дрібниць термопосуду преміумкласу для найвимогливіших покупців, готових платити за неї високу ціну. Елегантна дорожня кружка-термос Contigo Luxe Autoseal 0.36 з нержавіючої сталі місткістю 360 мл має компактні габарити 180x65 мм і практичну форму без гострих виступів. Пристойна вага моделі 340 г свідчить про солідну товщину металу корпусу і колби, між якими знаходиться вакуумний шар теплоізоляції Thermalock.
Блокування кнопки подачі
Всі складові елементи гвинтової кришки та кнопковий механізм подачі зібрані в металевому корпусі. Кришка легко розбирається для очищення і не містить дрібних деталей, які можна було б втратити. Крім бічної кнопки, призначеної для відкривання запірного клапана однією рукою, у верхній частині кришки розташований блокуючий фіксатор кнопки. Він запобігає випадковому натисненню «гашетки» на ходу або під час транспортування, що на 100% виключає можливість протікання (фірмове рішення Autoseal Technology). Термокружка не просто красива, герметична і зручна у використанні, але й відмінно «тримає» температуру напоїв. Гарячий шоколад, кава або чай практично не втрачають ні градусу від 3 до 5 годин, а холодні напої зберігають свою свіжість від 10 до 12 ч. Дана модель представлена в 7 колірних виконаннях корпусу: золотистому, сріблястому, сірому, фіолетовому, чорному, бірюзовому і синьому.