Вантажна шина Continental Conti Hybrid HD3 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HD3 265/70 R19.5 140M 265/70 R19.5 " 140 M 285/70 R19.5 " 146 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HD3 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 18 →Continental Conti Hybrid HD3 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 14 710 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M PR16 | 13 768 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 16PR "3PMSF | 11 239 грн. |
Грузовые шины Continental HD3 Hybrid (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M 10008 | 13 741 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid HD3 (ведуча) 265/70R19.5 140/138M | 13 821 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Continental Conti Hybrid HD3 265/70 R19.5 140M
Ціни на Continental Conti Hybrid HD3 265/70 R19.5 140M |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid HD3 265/70 R19.5 140M | від 11 239 грн. | 19 пропозицій | ||
Continental Conti Hybrid HD3 285/70 R19.5 146M | від 14 516 грн. | 17 пропозицій |