Вантажна шина Matador D HR4 285/70 R19.5 146M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador D HR4 285/70 R19.5 146M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador D HR4 285/70 R19.5 146M
Усі ціни 13 →Matador D HR4 (ведущая) 285/70 R19.5 146/144M | 13 135 грн. |
Matador D HR 4 (ведуча вісь) 285/70 R19.5 146/144M | 14 829 грн. |
Matador D HR4 (ведущая) (285/70R19.5 146M) | 13 968 грн. |
Matador D HR4 (приводная) 285/70 R19.5 146/144M 16PR "3PMSF" | 13 201 грн. |
Грузовые шины Matador D HR4 (ведущая) 285/70 R19.5 146/144M 16PR * 1002574 | 13 496 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди