Мотошина Continental ContiRoadAttack 4 160/60 R17 69W (0244712)
Відео 13Фото 29 |
Continental ContiRoadAttack 4 160/60 R17 69W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiRoadAttack 4 160/60 R17 69W
Continental ContiRoadAttack 4 160/60 R17 69W | 9 204 грн. |
Continental Road Attack 4 160/60 R17 69W 4019238049626 | 8 308 грн. |
Покришка CONTINENTAL ContiRoadAttack 4 160/60 ZR17 69W TL (1328513) | 11 970 грн. |
Continental Road Attack 4 160/60 R17 69W | 8 802 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiRoadAttack 4 160/60 R17 69W
Ціни на Continental ContiRoadAttack 4 160/60 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiRoadAttack 4 110/80 R19 59V | від 7 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiRoadAttack 4 120/70 R17 58W | від 6 648 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiRoadAttack 4 120/70 R19 60W | від 7 822 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiRoadAttack 4 150/70 R17 69V | від 8 597 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiRoadAttack 4 160/60 R17 69W | від 8 308 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiRoadAttack 4 170/60 R17 72W | від 8 958 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiRoadAttack 4 180/55 R17 73W | від 8 776 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiRoadAttack 4 190/50 R17 73W | від 9 261 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiRoadAttack 4 190/55 R17 75W | від 9 611 грн. | 4 пропозиції |