Мотошина Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17
Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17
Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17 NHS | 6 999 грн. |
Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17 R TL/TT 784399 | 10 721 грн. |
Michelin Power SuperMoto Rain 160/60 R17 | 12 987 грн. |
Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17 NHS (379524) 379524 | 6 946 грн. |
Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17 R TL/TT | 11 358 грн. |
Модификації Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17
Ціни на Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17 |
---|---|---|---|---|
Michelin Power SuperMoto Rain 120/75 R16.5 | від 5 820 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Power SuperMoto Rain 120/80 R16 | від 6 353 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Power Supermoto Rain 160/60 R17 | від 6 946 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Power SuperMoto Rain 160/60 R17 69W | від 7 320 грн. | 3 пропозиції |