Вантажна шина Continental HTR2+ 245/70 R17.5 143L
Фото 10 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental HTR2+ 245/70 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental HTR2+ 245/70 R17.5 143L
Усі ціни 7 →Continental HTR2+ (прицепная) 245/70 R17.5 143/141L | 13 610 грн. |
Continental HTR2+ (прицепная) 245/70 R17.5 143/141L 16PR "3PMSF" | 12 913 грн. |
Шини Continental HTR2+ (прицепная) 245/70 R17,5 143/141L | 14 190 грн. |
Грузовые шины Continental HTR2+ (прицепная) 245/70 R17.5 143/141L 10024259 | 13 584 грн. |
Continental HTR2+ (причіпна) 245/70 R17.5 143/141L 16PR | 13 385 грн. |
Вантажні шини Continental HTR2+ (причіпна) 245/70 R17.5 143/141L | 14 399 грн. |
Шина Continental HTR2+ (причіпна) 245/70 R17.5 143/141L | 15 045 грн. |